Vítejte na webových stránkách společnosti MtM VIDEO. Doufáme, že zde najdete vše, co hledáte.
Máte-li nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Co natáčíme?

Co natáčíme?

25. března 2017 v 15:01 | MtM VIDEO
ŽELEZNICE

Hlavním zájmem naší společnosti je dokumentace provozu na železnici.

Ať už se jedná o nostalgickou akci s parním vlakem nebo o zajímavosti z provozu, vždy se snažíme co nejlépe zachytit momenty z námi navštívených akcí.

Naším cílem je vytvořit taková videa, aby byla zajímavá nejen pro skalní příznivce dopravy po dvou ocelových prutech, ale také pro ty, kteří železnici tolik neholdují. Naši snahu můžete posoudit na základě videí, která jsou nahrána na náš YouTube


MĚSTSKÁ HROMADNÁ DOPRAVA

Naším dalším zaměřením je dokumentace městské hromadné dopravy.

Během naší kariéry jsme navštívili několik akcí (přesněji tzv. "fotojízd") s trolejbusy nebo autobusy, které již pomalu ale jistě ukončovaly svůj provoz v dopravních podnicích v České republice.

Zejména se jednalo o vozy typu Škoda 15Tr 02/6, jenž v uplynulých dvou letech ukončovaly éru původních trolejbusů, které v roce 1988 zahajovaly trolejbusovou dopravu v Ústí nad Labem.


VIDEA NA ZAKÁZKU

Při natáčení na zakázku se snažíme vyhovět požadavkům zadavatele a zprostředkujeme vše, co by se ve videu mělo nacházet.

- SK CYKLOTOUR Ústí nad Labem

Pro dokumentaci akcí cyklistického klubu SK Cyklotour Ústí nad Labem byla vybrána právě naše společnost. Stylem reportáží se snažíme přiblížit dění na akcích těm, kteří se nezúčastnili a zároveň bychom rádi zaujmuli další, kteří by rádi "cykloakce" navštívili. Většinou se jedná o videa dlouhá maximálně 10 minut, která jsou doplněna o hudbu.

Videa jsou nahrána na našem YouTube kanále

 
 

Reklama